Pef elfogad irányelv korcsolya döntő szabályoz Fellépő Felkiáltójel

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

Index - Sport - Liu Shaoang a döntőről: Egy taktikám volt

Rövidpályás gyorskorcsolya: a B döntő megnyerésével 6. lett a magyar férfi  váltó az olimpián - Alfahir.hu
Rövidpályás gyorskorcsolya: a B döntő megnyerésével 6. lett a magyar férfi váltó az olimpián - Alfahir.hu

Döntőben a Liu testvérek férfi 1000 méteren - Hír TV

Nem lesz címvédés, B döntős a magyar gyorskorcsolya-váltó | 24.hu

Index - Sport - Krueger John-Henry hajszállal nyerte a B döntőt, Jászapáti  Petra továbbjutott
Index - Sport - Krueger John-Henry hajszállal nyerte a B döntőt, Jászapáti Petra továbbjutott

Baromi okos versenyzéssel, futamgyőztesként döntős Liu Shaoang, nagyon  durva döntő várható
Baromi okos versenyzéssel, futamgyőztesként döntős Liu Shaoang, nagyon durva döntő várható

Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt  zárták ki - Blikk
Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt zárták ki - Blikk

Liu Shaoang elárulta, mit mondott testvérének a drámai eredményhirdetés  után - Infostart.hu
Liu Shaoang elárulta, mit mondott testvérének a drámai eredményhirdetés után - Infostart.hu

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Megóvta az olimpiai döntőt a magyar válogatott, miután kizárták a győztes  Liu Shaolin Sándort | szmo.hu
Megóvta az olimpiai döntőt a magyar válogatott, miután kizárták a győztes Liu Shaolin Sándort | szmo.hu

Csúcsra röpíti Malinint a kvadra Axel? Világbajnokokkal és világsztárokkal  jön a Grand Prix-sorozat döntője - Eurosport
Csúcsra röpíti Malinint a kvadra Axel? Világbajnokokkal és világsztárokkal jön a Grand Prix-sorozat döntője - Eurosport

Nem jött össze a bravúr, lemaradtak az éremről a Liu-testvérek 1500 méteren  - Blikk
Nem jött össze a bravúr, lemaradtak az éremről a Liu-testvérek 1500 méteren - Blikk

Liu Shaolin a B-döntőt megnyerve ötödik 500 méteren | M4 Sport

Rövidpályás gyorskorcsolya vb - Liu Shaolin: legalább egy döntő a cél |  Szurkoló.sk
Rövidpályás gyorskorcsolya vb - Liu Shaolin: legalább egy döntő a cél | Szurkoló.sk

Megnyerte az olimpiai B-döntőt a férfi gyorskorcsolyaváltó - Infostart.hu

A gyergyóiaknak ki kell lépniük az eufóriából

Döntöttek az olimpiai bajnok Liu fivérek: nem kérnek a magyar színekből!

Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első  nap - Eurosport
Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első nap - Eurosport